Wiosenna przerwa świąteczna 28.03.2024 – 02.04.2024

Pasowanie na czytelnika

Uczniowie klasy I B i I C dołączyli do grona czytelników biblioteki. Głównym celem uroczystości było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, zachęcenie najmłodszych do korzystania z bogatego księgozbioru i rozwijanie umiejętności czytania. Dzieci zostały zapoznane z regulaminem biblioteki, świetnie poradziły sobie z zagadkami, których bohaterami były ulubione postacie z bajek oraz bezbłędnie opracowały zasady dbania o książki. Przyszli czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika.

Po takim spotkaniu biblioteka szkolna na pewno kojarzyła się będzie najmłodszym czytelnikom z miejscem bezpiecznym, przyjaznym i radosnym, w którym uczniowie zawsze są mile widziani.

Data dodania: 2021-11-20 11:56:57
Data edycji: 2021-11-20 11:58:42

Najnowsze konkursy

Dokumenty dotyczące zwalniania uczniów z zajęć edukacyjnych